Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Dražica, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Krk, 4.4.2018, Polpenzia
Dražica
Termín:
4.4.2018 – 5.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60667749
41 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel DRAŽICA
Poloha
hotel sa nachádza v zeleni, cca 800 m od mesta Krk.
Vybavenie
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi na recepcii hotela a v lobby bare ZADARMO, zmenáreň, TV miestnosť, tanečná terasa.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, trezorom, fénom, chladničkou, niektoré s možnosťou prístelky (pre dieťa do 12 rokov). Izba SUITE - 2lôžková izba, denná miestnosť s rozkladacím gaučom.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov. V termínoch do 23.6. a od 17.9. nápoje k večeri zadarmo (džús, víno, pivo).
Pláž
kamenistá, čiastočne okruhliaková, cca 30 m.
Šport
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitnes - ZADARMO, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, vodné športy, animácie pre deti (v 7. a 8. mesiaci), požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok, parkovanie za poplatok 3 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 1/2: dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBU 1/2 + 1: dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 3 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBU 1/2 + 2 a 1/4: dieťa od 3 do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 20%.
Zvláštne zľavy
v termíne pobytu do 30.6.a od 8.9. Vám bude poskytnutá pri min. sedem dňovom pobyte mimoriadna zľava 15%. Túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, ekologickú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov - 89 EUR/os./týždeň, na vyžiadanie - detská postieľka (za poplatok 6 EUR / deň) - platba na mieste.

Odoslaním formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK