Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Esplanade, Chorvátsko, Kvarner, Crikvenica, 6.10.2018, Polpenzia
Esplanade
Termín:
6.10.2018 – 7.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60270898
od 43 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel ESPLANADE
Poloha
v roku 2017 kompletne renovovaný hotel skladajúci sa z 2 budov v južnej časti letoviska cca 600 m od centra Crikvenice, v bezprostrednej blízkosti crikvenickej piesočnatej pláže.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, terasa, TV miestnosť, výťah, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, trezor, konferenčná sála, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou a WC, SAT TV, telefónom, trezorom, fénom, minibarom, Wi-Fi ZADARMO, niektoré s možnosťou prístelky (vhodná pre deti do 12 rokov, rozkladací gauč). Apartmány typu 1/2(+1) AP-su (cca 25  m2) a 1/2(+1) AP-prem (cca 30 m2)- 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom oddelené dverami.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
okruhliakovo-piesočnatá, obľúbená piesočnatá mestská platená pláž cca 30 m, neplatená cca 300 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén, wellness: sauny, masáže, výrivka, relaxačná miestnosť, v blízkosti - ihrisko na loptové hry, stolný tenis, minigolf, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
poplatok za mestskú pláž pre hotelových hostí: - dieťa do 14 rokov cca 8 HRK/deň, osoba od 14rokov cca 12 HRK/deň. Parkovisko ZADARMO (v obmedzenom množstve).
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Prvé dieťa do 6 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 6 rokov bez lôžka s polpenziou s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 40 %, 2.6.-22.9. - zľava 30 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 30 %, 2.6.-22.9. - zľava 20 %. Osoba od 18 rokov s dvoma dospelými - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
pri zakúpení ubytovania na 10 a viac nocí vám poskytneme mimoriadnu zľavu 3 % (nie je možné kombinovať so zľavou sa skorý nákup).
Cena zahŕňa
ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, prihlasovací poplatok, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov – 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov – 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka cca 7 EUR/den.

Odoslaním formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK