Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Holiday Village Zaton - mobilhome, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zaton, 22.9.2018, Bez stravy

Holiday Village Zaton - mobilhome starstarstarstar

Holiday Village Zaton - mobilhome
LM
Termín:
22.9.2018 – 29.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59946353
od 142 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Kemp Kozarica - mobilhome
Kategória hotela: ***
Kapacita
2-lôžkový mobile home: 10
4-lôžkový mobile home: 12
6-lôžkový mobile home A: 8
6-lôžkový mobile home B: 8
6-lôžková mobile home X-LINE: 8
Celkom osôb: 212
Info
check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Poloha
Obľúbený a dobre vybavený kemp leží pri píniovom lese priamo pri pláži. Do centra mestečka sa dostanete príjemnou prechádzkou pozdĺž priezračného mora asi za 10 min. Ponúka sa tu množstvo športových aktivít a bohatý spoločenský a kultúrny život. Romantická je prechádzka po pobreží vo večerných hodinách.
Vybavenie
Renovované klimatizované mobile homy s príslušenstvom. Súčasťou každého mobile homu je kuchynský kút, soc. zariadenie a zastrešená terasa. Stredisko disponuje supermarketom, zmenárňou, coffee a snack barom, internetovou kaviarňou, detským ihriskom, parkoviskom. Máte tu možnosť zahrať si plážový volejbal, stolný tenis alebo sa zůčastniť animačných programov.
Ubytovanie
Kemp Kozarica ponúka príjemné ubytovanie v mobile homech pre 2-3 osoby (pri obsadení 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov) a pre 4-5 osôb (pri obsadení 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov). Kemp ponúka nové luxusné mobile homy X-LINE pre 4-5 osôb (pri obsadení 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov). Bližší popis každého typu mobile homu nájdete nižšie v popise ubytovacích jednotiek.
Stravovanie
Vlastné, možnosť využitia bohatej ponuky miestnych reštaurácií.
Šport
Animačné programy, požičovne vodných skútrov a vodných bicyklov, plážový volejbal, stolný tenis, požičovňa bicyklov, potápanie. V mestečku tanečné terasy, krčmičky, kaviarne, pizzérie, cukrárne. Pre deti: ihrisko na loptové hry, skákadlá, preliezky, pieskovisko.
Pláž
Okruhliakovo-kamenitá: asi 20 metrov od strediska, s betónovými plochami na opaľovanie.
M_text
asi 20 m od strediska.
More
asi 20
Centrum
asi 500
Dalsi
Možný pobyt s domácim zvieraťom (na vyžiadanie, za poplatok).
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2018
Vlastni
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, klimatizácia, parkovanie na 1 auto, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Autobus
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, autobusová doprava tam i späť, klimatizácia, parkovanie na 1 auto, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
InfoJed1
M.HOME2
Jednotka1A
Obsadenosť 2 osoby (12m 2), spálna, kúpeľna, kuchynský kút, klimatizácia, TV/SAT, parkovanie, zastrešená terasa. Vzdialenosť od pláže 100-150 m.
InfoJed2
M.HOME3
Jednotka2A
Obsadenosť 2-3 osoby (18m 2) - 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov, spálna, kúpeľna, kuchynský kút s obývacou izbou, klimatizácia, TV/SAT, parkovanie,zastrešená terasa. Vzdialenosť od pláže 100-150 m.
InfoJed3
M.HOME5 A
Jednotka3A
Obsadenosť 4-5 osôb (24 m2) - 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov, 2 spálne, kúpeľna, kuchynský kút s obývacou izbou, klimatizácia, TV/SAT, parkovanie,zastrešená terasa. Vzdialenosť od pláže 100-150 m.
InfoJed4
M.HOME5 B
Jednotka4A
Obsadenosť 4-5 osôb (32 m2) - 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov, 2 spálne, kúpeľna, kuchynský kút s obývacou izbou, klimatizácia, TV/SAT, parkovanie,zastrešená terasa. Vzdialenosť od pláže 100-150 m.
InfoJed5
MH X-LINE5
Jednotka5A
Obsadenosť 4-5 osôb (36 m2) - 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov, 2 spálne, 2 kúpeľne, kuchynský kút s obývacou izbou, klimatizácia, TV/SAT, WI-FI, parkovanie,zastrešená terasa. Vzdialenosť od pláže 20-50 m.

Odoslaním formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK