Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Vyhľadaj si dovolenku snov ...
Katarina - Chorvátsko - Kvarner - Crikvenica

Katarina starstarstar

Katarina
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel KATARINA
Poloha
 novo renovovaný hotel sa nachádza cca 300 m od centra mestečka Selce. 
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar s terasou, trezor na recepcii za poplatok, kongresová sála, TV miestnosť, výťah, Wi-Fi na recepcii ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, Wi-Fi ZADARMO, minibarom, niektoré izby sú s balkónom a majú možnosť prístelky. Izby typu 1/2+2 SWCB sú dve 2lôžkové izby prepojené dverami. 
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov (na vyžiadanie). 
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 50 m, sprchy na pláži, prístup na pláž po schodoch, cez miestnu komunikáciu.
Šport a zábava
vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, wellness - bazén s vyhrievanou morskou vodou, hydro-masážny bazén, fínska a bio fínska sauna, turecké kúpele, relaxačná miestnosť,  požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO (v obmedzenom množstve cca 30 miest). Ležadlá a slnečníky pri bazéne (v obmedzenom množstve za poplatok) . Izba 1/2 SWC-ATRIUM - predaj na vyžiadanie.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Zľavy pre izby 1/2 a 1/2+1: prvé dieťa do 6 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko s polpenziou s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 40 %, 2.6.-22.9. - zľava 30 %. Dieťa od 6 do 12 let s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 30 %, 2.6.-22.9. - zľava 20 %.Osoba od 18 let s 2 dospelými - zľava 20 %. Zľavy pre izbu 1/2+2: dieťa do 6 rokov na 4. lôžku - ZADARMO . Dieťa od 6 do 12 rokov na 4. lôžku - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 let na 4. lôžku - zľava 30 %.
Zvláštne zľavy
Pri zakúpení pobytu na 10 nocí a viac Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 3 %. (zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup).

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.