Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Omorika, Chorvátsko, Kvarner, Crikvenica, 17.10.2018, Polpenzia
Omorika
Termín:
17.10.2018 – 19.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59123952
od 65 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel OMORIKA
Poloha
novo renovovaný hotel cca 2,5 km severne od centra Crikvenice.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, výťah, konferenčná sála, trezor na recepcii za poplatok, terasa, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom, Wi-Fi, niektoré s možnosťou prístelky a balkónom. Izby označené SW majú priamy výhľad na more.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, k večeri ZADARMO miestne čapované nápoje (pivo, víno, minerálna voda a džús).
Pláž
okruhliaková, vhodná pre deti, cca 150 m, prístup na pláž cez miestnu komunikáciu, sprchy na pláži.
Šport a zábava
tenisové kurty, minigolf, športové ihrisko, animácie, vodné športy, klienti môžu využívať vonkajší bazén v areáli Ad Turres (cca 200 m).
Doplňujúce informácie
BONUS -  pri zakúpení pobytu do 31.12.2017 - 1 hodina tenisu ZADARMO.
Zľavy
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Prvé dieťa do 6 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 6 rokov bez lôžka s polpenziou s 2 dospelými – zľava 50%. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50%. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. – zľava 40%, 2.6.-22.9. - zľava 30%. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 30%, 2.6.- 22.9. – zľava 20%. Osoba od 18 rokov s 2 dospelými - zľava 20%.
Zvláštne zľavy
Pri zakúpení ubytovania na 10 nocí a viac Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 3 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, prihlasovací poplatok, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. NA vyžiadanie: detská postieľka cca 5 EUR/deň, pes cca 15 EUR/deň (platba na mieste).

Odoslaním formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK