Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Zaton Holiday Resort - Mobile Home , Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zaton, 22.9.2018, Bez stravy

Zaton Holiday Resort - Mobile Home

Zaton Holiday Resort - Mobile Home
Termín:
22.9.2018 – 25.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62884527
od 47 € Konečná cena
350 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Mobilné domčeky a glamping ZATON
Poloha
mobilné domčeky v areáli kempu Zaton, cca 15 km od Zadaru.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, pizzeria, kaderníctvo, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, predajňa suvenírov, internetový kútik, tanečná terasa, market, bary na pláži, zábavné centrum so živou hudbou, ambulancia.
Ubytovanie
klimatizované domčeky - typ 4+2 Comfort - (veľkosť 32 m2) - 2lôžková spálňa s francúzskym lôžkom, izba s 2 lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), SAT TV, terasa. Typ 5+2 Superior - cca 34,4 m2 - 2lôžková spálňa, izba s dvoma lôžkami a jednou poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavený kuchynský kút (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), 2x sprcha a WC, SAT TV, terasa.  Typ 6+1 Premium (veľkosť 34 m2) - 2lôžková spálňa, jedna izba s 2 lôžkami a druhá izba s 2 lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavený kuchynský kút (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), 2x sprcha a WC, SAT TV, terasa; glamping stany - 4+1 nové luxusné stany s drevenou podsadou v Safari štýle - cca 42 m2 - 2lôžková spálňa, izba s poschodovou posteľou a lôžkom, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), SAT TV, sprcha a WC, terasa.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie - raňajky a večere formou bufetu, k večeri ZADARMO miestne čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús)
Pláž
okruhliakovo-piesočnatá, cca 300-800 m.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitnes, aerobic, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, biliard, ihrisko na loptové hry, plážový volejbal, animácie, masáže, potápanie, tobogán, jumping centrum, vodné športy, jazdiareň, prístav pre lode, vodné športy podľa miestnej ponuky. Ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok.
Doplňujúce informácie
cca 500 m od strediska sa nachádza veľmi populárna diskotéka Saturnus. Záverečné upratovanie hostia uskutočňujú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok 40 EUR/domček. Súčasťou vybavenia je posteľná bielizeň a uteráky. Parkovanie ZADARMO. Pobyt so psom - cca 14 EUR/deň (iba pri MH Comfort) - platba na mieste. 
Zľavy
Osoba na prístelke - ZADARMO.
Cena zahŕňa
Ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu, prihlasovací poplatok, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. polpenzie - dieťa do 5 rokov - ZADARMO, dieťa od 5 do 12 rokov v období: do 8.6. a od 7.9. - ZADARMO, 8.6.-7.9. - 109 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov v období: do 8.6. a od 7.9. - 179 EUR/os./týždeň, 8.6.-7.9. - 209 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka pre dieťa do 3 rokov (za poplatok 6 EUR/deň), pes iba pri MH Comfort (za poplatok 14 EUR/deň)

Odoslaním formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK