Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Zaton Holiday Resort, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zaton, 21.9.2018, -
Zaton Holiday Resort
LM
Termín:
21.9.2018 – 30.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo termínu:59788318
od 98 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Zaton Holiday Resort - mobilhome
Kapacita
2 a 3-lůžkové apartmány:10 4 až 6-lůžkové apartmány:15 Celkom osôb:105
Info
check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Poloha
Veľmi obľúbené stredisko je situované v tesnej blízkosti pláže. Stredisko je postavené v borovicovom háji. Okolo apartmánov rastú pestrofarebné kvety, ktoré dodávajú miestu ideálnu atmosféru na letnú dovolenku najmä pre mladé kolektívy, páry a rodiny s deťmi. Stredisko je veľmi dobre vybavené, nájdete tu množstvo športových aktivít a spoločenského vyžitia. Stredisko leží pri krásnej, 1,5 km dlhé piesočnato-okruhliakovej pláži, ktorá vás okrem iného láka k popoludňajším a večerným prechádzkam. Centrum mesta Zadar je vzdialený asi 15 km.
Vybavenie
Zmenáreň, reštaurácia, pizzeria, aperitív bar, kaviareň, internet, tanečná terasa, markety, plážové bary, zábavné centrum, 2 vyhrievané vonkajšie bazény so sladkou vodou, detský bazén s tobogánom, športové centrum. Súčasťou apartmánov je kuchynka so sporákom a chladničkou, jedálenský kút, vlastné soc. zariadenie a balkón.
Ubytovanie
Holiday Village Zaton ponúka ubytovanie v mobilhomoch typu Premium a Superior pre 7 osôb, Comfort pre 6 osôb a v luxusných stanoch Safari pre 5 osôb. Mobilhomy sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, mikrovlnná rúra, kávovarom, TV/SAT, vonkajšie posedenie. Stany sú vybavené chladničkou, mikrovlnkou, kávovarom, TV/SAT. Bližší popis každého typu mobilehomu a stanu nájdete nižšie v opise každej ubytovacej.
Stravovanie
Vlastné. Možnosť dokúpenia polpenzie - raňajky a večere formou bufetu. Vrelo taktiež odporúčame návštevu miestnych reštaurácií.
Šport
Bazény, 12 tenisových kurtov, minigolf, stolný tenis, fitness, aerobic, ihrisko na loptové hry, plážový volejbal, potápanie, tobogan, jumping centrum, vodné športy, bohaté animačné programy pre dospelých. Pre deti: škola plávania, mini autoškola, mini-club, detské ihrisko, bohaté animačné programy pre deti, pieskovisko.
Tipy
Národný park Paklenica: centrum tvorí dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Zadar: "malý chorvátsky Rím" - aj takto sa hovorí Zadaru, mestu, ktoré sa pýši bohatstvom svojich pamiatok. Výlet na lodi s fishpiknikom: výlet loďou s ochutnávkou miestnych špecialít.
Pláž
Piesočno-okruhliaková: od 50 do 400 m od mobilhomov a stanov, pozvoľný vstup do mora.
M_text
od 50 do 400 m od mobilhomov a stanov
More
50-400
Centrum
900
Dalsi
Možný pobyt s domácim miláčikom (do 7 kg) - iba v mobilhomu typu MH COMFORT
AKCIA 7 = 6: platí pre termíny 2.6.-8.6., 9.6.-15.6., 1.9.-7.9.2018
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2018
Vlastni
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, posteľná bielizeň, spotreba el. energie, vody a plynu, uteráky, parkovacie miesto, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Poznámka: AP 4* štandardu sú priestrannejšie, navyše s klimatizáciou a internetom. Príplatok za záverečné upratovanie (40 eur) je v prípade odovzdania neuklizeného AP povinný.
Autobus
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, autobusová doprava tam i späť, posteľná bielizeň, spotreba el. energie, vody a plynu, uteráky, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Poznámka: AP 4* štandardu sú priestrannejšie, navyše s klimatizáciou a internetom. Príplatok za záverečné upratovanie (40 eur) je v prípade odovzdania neuklizeného AP povinný.
InfoJed1
MH SUPER
Jednotka1A
Obsadenosť 5-7 osôb, veľkosť 34,4 m2, 1. spálňa s manželskou posteľou, 2. spálňa s 1 lôžkom + palanda, kuchynský kút s jedálenským kútom as rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 kúpeľne, TV/SAT, klimatizácia, mikrovlnná rúra, k terasa s vonkajším posedením.
InfoJed2
MH PREMIUM
Jednotka2A
Obsadenosť 6-7 osôb, veľkosť 34,4 m2, 1. spálňa s manželskou posteľou, 2. spálňa s 2 lôžkami, 3. spálňa s 2 lôžkami, kuchynský kút s jedálenským kútom as rozkladacím gaučom pre 1 osobu, 2 kúpeľne, TV/SAT, klimatizácia, mikrovlnná rúra, terasa s vonkajším posedením.
InfoJed3
MH COMFORT
Jednotka3A
Obsadenosť 4-6 osôb, veľkosť 30-32 m2, 1. spálňa s manželskou posteľou, 2. spálňa s 2 lôžkami, kuchynský kút s jedálenským kútom as rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 kúpeľne, TV/SAT, klimatizácia, mikrovlnná rúra, terasa s vonkajším posedením.
InfoJed4
ST SAFARI
Jednotka4A
Obsadenosť 4-5 osôb, veľkosť 41,25 m2, 1. spálňa s manželskou posteľou, 2. spálňa s 1 lôžkom + palanda, kuchynský kút s jedálenským kútom, vlastné soc. zariadenie, TV/SAT, mikrovlnná rúra.

Odoslaním formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK