Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

O nás | dovolenky a tisíce zájazdov na jednom mieste

CESTUJ je cestovná agentúra s kamennou prevádzkou Námestie M.R. Štefánika 6 pasáž CENTRUM Topoľčany a internetovým sídlom na webovej adrese www.cestuj.org. Cestovnú agentúru a portál www.cestuj.org prevádzkuje spoločnosť CONTRAIT s.r.o. zapísaná v Obchodnom registri Obchodného súdu Nitra oddiel Sro vložka čislo 26077/N. Činnosť cestovnej agentúry spoločnosť úspešne vykonáva od roku 2011.


DOVOLENKY A SLUŽOBNÉ CESTY DO CELÉHO SVETA

CESTUJ ponúka komplexné služby v oblasti cestovného ruchu. V jej portfóliu sa nachádzajú produkty a služby od viac ako 100 slovenských, českých, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií, najvýznamnejších leteckých spoločností, prenajímateľov áut, rezervačných systémov ubytovania po celom svete a poisťovní. Klient nakupuje dovolenky v cestovnej agentúre CESTUJ za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárií.


100 CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ NA JEDNOM MIESTE

Predaj sa uskutočňuje osobne na prevádzke, telefonicky alebo emailom. Klient má možnosť na portáli www.cestuj.org 24 hodín denne po celý rok pohodlne vyhľadávať a rezervovať dovolenky z tisícov zájazdov a letenky do celého sveta. Vzhľadom na to, že na portáli sú umiestnené produkty od všetkých najvýznamnejších cestovných kancelárií, tak klient má možnosť porovnať cenu konkrétneho zájazdu na jednom mieste od všetkých organizátorov a vybrať si najvýhodnejšiu cenu na trhu.


KLIENT VIE VŽDY KOMPLETNÚ CENU BEZ ZAVÁDZANIA

Na portáli www.cestuj.org sú v drvivej väčšine uvádzané konečné ceny zájazdov a pracovníci cestovnej agentúry klientovi vždy oznamujú kompletnú cenu zájazdu so všetkými povinnými poplatkami a doplatkami. Aj napriek maximálnemu úsiliu, aby boli všetky informácie a ceny zájazdov 100% synchronizované s dátami cestovných kancelárií sa občas môže vyskytnúť neúmyselná nezrovnalosť. Preto sa klientom doporučuje overiť konečnú cenu zájazdu s pracovníkmi cestovnej agentúry telefonicky alebo emailom.


POMOC PRI VÝBERE VYSNÍVANEJ DOVOLENKY

Dlhoročné skúsenosti, osobný prístup ku klientovi a tisíce spokojných klientov sú zárukou kvalitnej pomoci pri výbere dovolenky. Ak sa neviete rozhodnúť pre konkrétny zájazd, zadajte požiadavku prostredníctvom formulára, napíšte email alebo volajte a pracovníci cestovnej agentúry vám pomôžu s výberom vašej vysnívanej dovolenky.