Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

DARČEKOVÝ POUKAZ ako ideálny darček

DARČEKOVÝ POUKAZ AKO IDEÁLNY DARČEK

Darujte svojim blízkym, priateľom alebo zamestnancom darčekový dovolenkový poukaz - vianočný, narodeninový, z lásky, svadobný... Oznámte nám, čo si želáte na poukaze uviesť a my vám ho upravíme po grafickej a obsahovej stránke presne podľa vašich predstáv. Na tejto stránke dole vidíte, ako môže darčekový poukaz vyzerať. Poukaz má veľkosť A5 a je vytlačný na kvalitnom matnom kriedovom papieri.

DARČEKOVÝ POUKAZ MÔŽE MAŤ DVE VARIANTY:

1. Zvolíte si presnú sumu, na ktorú má byť poukaz vystavený
Oznámte nám sumu, meno komu a od koho bude poukaz darovaný a pri akej príležitosti. Na základe týchto informácií vám poukaz pripravíme. Po zaplatení vám ho vytlačený pošleme, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne v našej cestovnej agentúre.

Darčekový poukaz môže použiť výhradne na nákup produktov a služieb v cestovnej agentúre CESTUJ iba osoba uvedená na poukaze. V prípade, ak je hodnota nákupu nižšia ako uvedená čiastka na poukaze, finančný rozdiel nie je možné vrátiť. Ak je hodnota nákupu vyššia ako hodnota poukazu, tento rozdiel je kupujúci povinný doplatiť. Platnosť darčekového poukazu je jeden rok od zakúpenia a nie je možné ho vrátiť ani vymeniť za hotovosť. Darčekový poukaz je možné zaplatiť bankovým prevodom, priamym vkladom alebo v hotovosti priamo v cestovnej agentúre.

2. Zakúpite konkrétnu dovolenku, letenku alebo ubytovanie
Ak viete aký typ dovolenky by potešil obdarovaného, zakúpte u nás konkrétny zájazd a my ho na poukaze uvedieme. Po záväznom objednaní a zaplatení konkrétneho zájazdu, vám ho vytlačený pošleme aj so zmluvou o obstaraní zájazdu, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne v našej cestovnej agentúre. Darčekový poukaz (konkrétny zájazd) je možné zaplatiť bankovým prevodom, priamym vkladom alebo v hotovosti priamo v cestovnej agentúre. K zájazdu uvedenému na darčekovom poukaze sa vzťahujú štandardné všeobecné zmluvné podmienky cestovnej kancelárie, ktorá daný zájazd organizuje.

 

Darčekový poukaz na dovolenku